Rozświetlająco-upiększający zabieg ILLUMINATING RADIANCE FACIAL TREATMENT – ekspresowy zabieg upiększający dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek, usunąć oznaki zmęczenia oraz przywrócić skórze zdrowy i promienny wygląd.
Czas trwania zabiegu 30 minut.

Intensywny zabieg nawilżająco-energetyzujący do skóry szarej, zmęczonej AQUARELLE – skóra niedożywiona, ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie dolnych powiek objawiające się woreczkami pod oczami. Przyczyną tego stanu jest często zaburzenie krążenia limfatycznego w skórze.
Czas trwania zabiegu: 60 minut

Całkowita odnowa i odmłodzenie skóry RENOVATION RADICALE TREATMENT – bardzo skuteczny, intensywny zabieg z pola medycyny estetycznej, dzięki któremu można skorygować nawet najbardziej poważne niedoskonałości i nieprawidłowości skóry, przywracając jej idealny wygląd. Zabieg zapewnia całkowitą odnowę, dedykowaną specjalnie dla najbardziej wymagających skór, pomaga całkowicie odnowić skórę przy jednoczesnym zachowaniu jej fizjologii.
Czas trwania zabiegu: 60 minut.

Zabieg z użyciem olejków esencjonalnych AROMATHERAPY TREATMENT – skóra reaguje na wszystkie emocje  i warunki środowiskowe, w jakich żyjemy. Stres, pośpiech i niehigieniczny tryb życia mogą przyczynić się do objawów przemęczenia widocznego na skórze. Zabieg regeneruje, rewitalizuje, podnosi poziom nawilżenia w komórkach, poprawia krążenie, oczyszcza z toksyn, łagodzi podrażnienia.
Czas trwania zabiegu: 60 minut.

Zabieg nawilżający z maską algową – maski zawierają kwas alginianowy z algi Laminaria digitata oraz okrzemek – jednokomórkowych alg bogatych w krzemionkę. Po zabiegu skóra jest wyjątkowo gładka i oczyszczona. Ma promienny wygląd bez oznak zmęczenie. Zabieg trwale nawilża naskórek, wiąże wodę i skutecznie zapobiega jej nadmiernej utracie. Działanie składników aktywnych stymuluje procesy odnowy skóry i skutecznie łagodzi podrażnienia. Przywraca równowagę energetyczną oraz spowalnia procesy starzenia.
Czas trwania zabiegu 60 minut.

Zabieg uspokajający z maską algową – maski zawierają kwas alginianowy z algi Laminaria digitata oraz okrzemek – jednokomórkowych alg bogatych w krzemionkę. Po zabiegu skóra jest wyjątkowo gładka i oczyszczona. Ma promienny wygląd bez oznak zmęczenie. Zabieg aktywnie rewitalizuje oraz intensywnie dotlenia komórki skóry. Wpływa uspokajająco i zapewnia uczucie kojącego relaksu. Chroni skórę przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Wzmacnia strukturę skóry i zapobiega jej wiotczeniu. Delikatny zapach łagodzi objawy stresu oraz wyraźnie poprawia nastrój.
Czas trwania zabiegu: 60 minut.

Zabieg pielęgnacyjno-nawilżający z algą Spiruliną – zabieg z algą o wysokiej zawartości protein  bogatych w aminokwasy. Jest naturalnym źródłem magnezu, selenu, potasu, witamin z grupy B, szczególnie B12 oraz wielu innych cennych mikro i makroelementów. Barwniki zawarte w aldze wykazują działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne oraz neutralizujące wolne rodniki. Spirulina bogata jest w niezbędne nasycone kwasy tłuszczowe, uzupełnia niedobór substancji odżywczych, głęboko nawilża zmniejszając tym samym napięcie powierzchniowe naskórka, przez co spowalnia procesy starzenia się skóry. Zabieg intensywnie i trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Skutecznie zapobiega nadmiernej utracie wody.  Łagodzi podrażnienia oraz zmniejsza skłonność do ich powstawania. Wykazuje skuteczne działanie regenerujące.
Czas trwania zabiegu: 60 minut.

Zabieg naprawczy do skóry suchej i odwodnionej -  odwodnienie to jedna z dysfunkcji skóry suchej. Jest cienka, napięta i szorstka w dotyku. Może wykazywać cechy skóry nadwrażliwej takie jak pieczenie, swędzenie, bywa zaczerwieniona. Efektami zabiegu są wyraźnie zregenerowana i odżywiona skóra, wzmocnienie funkcji podporowych skóry. Nawilżenie i wygładzenie, odmłodzenie naskórka. Zabieg przywraca zdrowy koloryt i młodzieńczy blask.
Czas trwania zabiegu: 60 minut.

Zabieg oczyszczający dla skóry suchej – skóra sucha jest bardzo delikatna i cienka. Ma osłabione funkcje ochronne płaszcza lipidowego przez co narażona jest na nadmierną utratę wody. Wykazuje szczególną skłonność do występowania podrażnień. Pielęgnacja tego rodzaju skóry oparta jest na nawilżaniu, wzmacnianiu warstwy hydro-lipidowej naskórka oraz zapobieganiu utracie wody. Zabieg dokładnie oczyszcza skórę. Intensywnie nawilża naskórek oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.
Czas trwania zabiegu: 60 minut.

Zabieg złuszczający z maską algową – maski zawierają kwas alginianowy z algi Laminaria digitata oraz okrzemek – jednokomórkowych alg bogatych w krzemionkę. Po zabiegu skóra jest wyjątkowo gładka i oczyszczona. Ma promienny wygląd bez oznak zmęczenie. Zabieg łagodnie, ale dokładnie złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka. Skutecznie nawilża oraz doskonale wygładza skórę. Usuwa oznaki zmęczenia, dodaje skórze blasku i przywraca promienny wygląd. Delikatnie rozjaśnia.
Czas trwania zabiegu: 60 minut.

Eksfoliacja kwasami: migdałowym i azelainowym – program oparty na działaniu kompleksu kwasów migdałowego i azelainowego. Kwas migdałowy należy do grupy AHA, działa złuszczająco i antybakteryjnie, wygładza naskórek oraz wpływa na regenerację skóry . W zabiegu eksfoliującym zastosowano odmianę lewoskrętną kwasu migdałowego, która nie podrażnia skóry i nie wywołuje odczucia „szczypania” skóry. Kwas azelainowy działa antybakteryjnie, redukuje zaskórniki, zmniejsza trądzik, wygładza i nawilża skórę.
Czas trwania zabiegu: 60 minut.